Gizlilik Politikası

O Kimya gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi korumak için gizlilik politikamız ve aldığımız güvenlik önlemleri çerçevesinde sizlerin güven ile ticaret yapabilmeniz için çalışır.

O Kimya’ya kişisel bilgilerinizi verirseniz, O Kimya bunu bu politikaya göre kullanır ve gizlilik politikasını okumanızı önerir.

O KİMYA GİZLİLİK POLİTİKASI

Politika ve Politikanın Güncellenmesinin Kabulü

O Kimya web sitesini kullanarak, bilgilerinizin aşağıdaki politikada belirtildiği şekilde O Kimya tarafından toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. O Kimya, tek taraflı gizlilik politikasını güncelleme, değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan tüm güncelleme ve değişiklikler, O Kimya sitesinin tüm kullanıcılarına ve tarayıcılarına bağlanır ve burada yayınlanır.

Kişisel Bilgilerin Türleri ve Kullanımları

O Kimya, O Kimya sitesine bir ziyaretçi geldiğinde bir iletişim formu doldurduğunda veya her hangi bir iletişim platformundan iletişim sağladığında isim, unvan, şirket, adres, e-posta adresi, telefon numaraları vb. kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler toplar. O Kimya, sitenin halka açık olan herhangi bir bölümüne bu bilgileri entegre etmez.

Üçüncü Taraflar

Yetkili Kurumlar üçüncü taraflardan bazı kişilerin bazı veya tüm bilgilerine ulaşmak isteyebilir. Bu çerçevede O Kimya yasal yükümlülüklere riayet  eder. Veya O Kimya size bir ürün göndermesi gerekiyorsa, adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı üçüncü tarafların kullanmasına izin verir. O Kimya siz izin vermediğiniz sürece kişisel bililerinizi üçüncü taraflarla paylaşmaz.