OKimya Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Bizler O Kimya ailesi olarak, Kimyasal madde girdisi olan tüm sektörlerde veya kimyasal madde girdisi olmayıp kimyasal çözümlerin problemlerinizi ortadan kaldırabileceği her alanda, Kimya ve Kimya Mühendisliği bilgimizi ve tecrübemizi kullanarak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Üretim proseslerinizde yaşamış olduğunuz problemlere teknik ve bilgi desteği sunarak ürünlerinizi kaliteli ve problemsiz bir şekilde piyasaya arz etmenizi sağlıyoruz.

Kimler Bizden Danışmanlık Alabilir?

  • Mevcut üretim alt yapısına sahip olan ve aynı zamanda üretim proses akışında kimyasal tabanlı problem yaşayan üreticiler, imalatçılar.
  • Üretim alt yapısı olmayıp, kimyasal madde girdisine sahip olan üretim yapmak isteyen girişimciler, tüccarlar, toptancılar, satıcılar yeni mezun girişimciler, yani kısacası kimyasal madde girdisi olan üretim alt yapısı kurmak isteyen herkes.
  • Kimyasal madde girdisi olan, mevcut bir ürünün satışını yapmakta olan potansiyel satıcılar. Satışını yaptıkları ürün ile alakalı üretim alt yapısı kurmak isteyen tüm satıcılar.
  • Mevcut üretim alt yapısında ki kimyasal madde girdi maliyetlerini minimum düzeye çekmek isteyen üreticiler, imalatçılar.
  • Mevcut üretim alt yapısını daha kaliteli bir ürün ortaya çıkarabilmek için modernize etmek isteyen üreticiler, imalatçılar.
  • Yaptıkları işten tatmin olmayan daha farklı bir alan ile Ekonomik düzeninde alt yapı kurmak isteyen yatırımcılar.
  • Üretim ekonomisine kendini adamış yatırımcılar, girişimciler.

Yukarıda bahsi geçen tüm parametrelerin gerçekleştirebilme yetkinliğine sahip bir şekilde toplumumuzu her an daha ileri seviyeye çıkarmayı garanti ediyoruz.

Kimya bilgimize güveniyor ve kendimize sonuna kadar inanıyoruz. Sizde Kimya’nın gücünden faydalanmak istiyorsanız, Geleceğe bir kapı da siz aralamak istiyorsanız bize katılın.